سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالاتبیماران

در این بخش به تمام سوالاتی که در مورد این روش زیبایی وجود دارد پاسخ می دهیم. مانند مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد.

  • سوالات متداول در مورد لیفت بینی با نخ
  • سوالات متداول در مورد فیلرهای هیالورونیک اسید(ژل)
  • سوالات متداول در مورد بوتاکس
  • سوالات متداول در مورد تزریق چربی
  • سوالات متداول در مورد پلاسما
  • سوالات متداول در مورد هایفو
سوالات متداول در مورد لیفت بینی با نخ

در این روش با استفاده از نخى که از زیر پوست رد مى شود نوک بینى به اسکلت استخوانى بینى وصل مى شود و به سمت آن کشیده مى شود تا نوک بینى بالا بیاید. در این روش بافت هاى بینى تحت کشش قرار مى گیرند و در مقابل نخ مقاومت مى کنند . به مرور زمان کشش کار خود را انجام مى دهد.
۲ یا ۳ روز قبل از انجام لیفت بینی با نخ، از خوردن قرص آسپرین، ویتامین و جیسینگ خوداری کنید.
مدت زمان انجام این کار حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است و در یک جلسه انجام میشود.
این کار با بی حسی انجام میشود و نیاز به بیهوشی ندارد.
نتایج لیفت با نخ به صورت دراز مدت است و بین ۳ تا ۶ ماه طول می کشد. اثرات آن بین ۱.۵ تا ۲ سال مندگار است.
دوره نقاهت ندارد. شخص بلافاصله بعد از انجام کار می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود ادامه دهد.
ضروری است که شخص جهت رسیدن به نتیجه ای بهتر، ۳ تا ۴ هفته به بینی خود چسب بزند(شبیه به چسبی که بعد از جراحی بینی زده می شود)
ضروری است بین ۱ هفته تا ۱۰ روز، از انجام ورزشها و کارهای سنگین خودداری کنید

سوالات متداول در مورد فیلرهای هیالورونیک اسید(ژل)

یکی از راه های رفع چین و چروک های پوست تزریق ژل یا پرکننده است. استفاده از ژل برای حجیم کردن لب نیز اخیرا” طرفداران بیشتری پیدا کرده است. ژل ها انواع مختلفی دارند و توسط کمپانی های گوناگون ساخته می شوند. گفته شده ژل هایی که از ” هیالورونیک اسید ” ساخته شده اند، علاوه بر جبران حجم از دست رفته ، سنتز کلاژن را هم تحریک می کنند و به این وسیله به پوست قوام بیشتری می بخشند.
تزریق ژل فقط حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد و نتایج آن فورا” قابل مشاهده است. ضمنا” به استراحت هم نیاز ندارد یعنی شما می توانید بلافاصله بعد از تزریق به سرکار و زندگی روزانه خود بازگردید.
بهتر است هفت روز قبل ازتزریق از مصرف فرآورده هایی که انعقاد خون را به تاخیر می اندازند ( یا به اصطلاح خون را رقیق می کنند ) مانند آسپیرین خودداری نمایید تا از احتمال خون مردگی یا خونریزی محل تزریق کاسته شود.
پزشک در ابتدا از شما درباره سوابق پزشکی تان از قبیل آلرژی های احتمالی یا داروهایی که استفاده می کنید ، سوال می کند.
سپس برای ثبت در پرونده از شما و بخشی از پوست که قرار است درمان شود عکس می گیرد. در ویزیت بعد از درمان هم که معمولا” دوهفته بعد انجام می شود این عکس تکرار می شود تا تغییرات حاصل از تزریق مشخص و ثبت گردد. این عکس ها مانند سایر اسرار بیمار نزد پزشک محفوظ می ماند.
کیفیت ژل ها تنها به زمان ماندگاری آنها بعد از تزریق بستگی ندارد یعنی برخلاف تصور عامه مردم ، تنها ملاک خوب بودن یک ژل زمان ماندگاری آن نیست . زمان ماندگاری بسیاری از ژل های معتبر مانند “بلترو”،”رستیلن”،”ژوویدرم”،”استیلج”،”پرفکتا” و غیره حدود شش ماه تا یک سال است در حالی که این زمان برای بسیاری از ژل های تقلبی بسیار بیشتر است!

سوالات متداول در مورد بوتاکس

در این بخش درمورد مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد صحبت می کنیم.

زمان شروع اثر و دوام بوتاکس:
اثر بوتاکس از دو ساعت بعد از تزریق شروع شده و طی ۳ الی ۵ روز قابل دیدن می شود و بعد از ۱۴ تا ۲۱ روز به حداکثر می رسد.دوام تاثیر بوتاکس حدود ۴ الی ۶ ماه می باشد و بعد از این مدت اثر آن از بین می رود.

چه کسانی نباید بوتاکس تزریق کنند؟
۱ – خانمهای باردار و شیرده
۲ – بیماران با نارسایی حاد کلیوی
۳ – بیماریهای عصبی عضلانی مانند : میاستنی گراویس ، سندرم ایتون لامبرت و ALS
۴ – مصرف کنندگان داروهای ضد انقعاد مثل هپارین و وارفاین
۵ – کسانیکه آمینو گلیکوزید (مانند جنتامایسین و آمیکاسین) طی یک هفته قبل از بوتاکس مصرف کرده باشند.این افراد بعد از یک هفته از قطع دارو می توانند بوتاکس بزنند.

سوالات متداول در مورد تزریق چربی

تزریق چربی یکی از بهترین و بی عوارض ترین تکنیکهای زیبائی است که برای مواردی که بدلایل ژنتیکی و ورزشی وافزایش سن و یا…. آتروفی نواحی مختلف چهره،و یا برای رفع گودیهای زیر چشم و شقیقه و یا ایجاد هارمونی طبیعی در چهره و یا در مواردی مثل ایجاد زاویه فکی و گونه گذاری و …برای تغییر فرم چهره کاربرد داره ؛ در این روش از ناحیه خارج ران و یا در مردها و ورزشکاران که چربی کمتری دارند از نواحی شکم و پهلو و ناحیه پشت ،پس از ایجاد بی حسی در ناحیه محل کشیدن، چربی گرفته میشه و با دستگاه سانتریفیوژ تغلیط میشه و سرم و خونابه اش جدا سازی میشه و سپس در نواحی لازم پس از بی حسی موضعی محل ،تزریق میشه.

مدت زمان انجام این کار حدود ۲ ساعت است و نیاز به بیهوشی ندارد.
ماندگاری تزریق چربی بعد از ۲ بار تکرار بیشتر است(۴ ماه بعد از تزریق اولیه می تواند تکرار شود و بعد از آن قابل استفاده نیست و نیاز به کشیدن دوباره چربی است). چربی باید فریز شده باشد.
دوره نقاهت ندارد. بلافاصله بعد از انجام کار می توانید به فعالیت های روزانه خود برگردید.

سوالات متداول در مورد پلاسما

در این بخش به تمام سوالاتی که در مورد پلاسما وجود دارد پاسخ می دهیم. مانند مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد.

پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش‌های ناشی از آن می‌توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند، چروک‌های اطراف پلک بیش از حدی است که با جراحی کامل برطرف شود و یا قبلا جراحی انجام داده‌اند ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند و می‌خواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلایلی همچون ترس از بی هوشی) پلک‌هایی جوان و زیبا داشته باشند.
در این روش نقاط ریز کنار هم توسط پلاسماجت سوزانده میشود که فقط سطحی ترین لایه پوست آسیب میبند و درنتیجه اسکار بجا نمیگذارد ولی درعین حال بدلیل تبخیر قسمتهایی از لایه های عمقی، پوست جمع تر میگردد در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، عمق خطوط کمتر میشود و روزنه ها کوچکتر شده و پوست ناحیه لیفت میشود.
معمولا برحسب نوع نیاز پوست و جنس هر پوست جلسات بین سه تا چهار جلسه و با فواصل یک تا دو ماه تکرار میشود.
زمان انجام این کار بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است.
ماندگاری این کار دراز مدت است.
باید مراقب باشید که در ۷ روز اول پوسته های کربنی را نکنید. به مدت ۴ هفته از منابع مستقیم گرما مثل نور خورشید دوری کنید. به مدت ۱ هفته تا ۱۴ روز از پماد چشمی تتراسایکلین یا جنتامایسین و ترمیم کننده استفاده شود.

سوالات متداول در مورد هایفو

در این بخش درمورد هایفو صحبت می کنیم. مواردی مانند مدت زمان انجام کار، دوره نقاهت، ماندگاری و سایر موارد.

هایفو (HIFU) مدرن‌ترین شیوه برای لیفت صورت به روش غیرجراحی است. ساز و کار مورد استفاده در این روش، بر اساس اولتراسوند ساده یا همان امواج صوتی‌ست. با این تکنولوژی، انرژی امواج صوتی را در عمق دلخواهی در لایه‌های زیرین پوست متمرکز می‌کنیم،‌ بدون اینکه آسیبی به سطح پوست برسانیم.

هایفوتراپی بر روی چه اندام‌هایی تاثیر می‌گذارد؟
پلک‌های افتاده و آویزان
چین و چروک های صورت
چروک‌های کناره خارجی چشم‌ها
لیفت گونه‌ها و گردن
کاهش عمق خط خنده و رفع افتادگی گوشه‌های لب
رفع غبغب

زمان انجام کار حدود ۴۰ دقیقه می باشد.
دوره نقاهت ندارد و ماندگاری آن حدود ۱ تا ۲ سال است.

ایمیل به ما

با ما در تماس باشید

سوال یا مشکل خود را برای دکتر سید جواد گنجیان ایمیل کنید


آدرس

یاسوج، فلکه ساعت،
سردار جنگل جنوبی،
جنب داروخانه شبانه روزی رازی،
مطب دکتر سید جواد گنجیانتلفن تماس

۰۷۴۳۳۲۲۰۴۷۰ایمیل

dr.ganjiyan@gmail.com


دکتر سید جواد گنجیان


دکتر سید جواد گنجیان